Feb 11 Schedule by Location

Schedule is subject to change. Please check for updates before your session start time

Boys U11 Blue was canceled due to weather related gym availability changes
  • Babylon Fire
  • Lake Grove Newfield Mischiefs
  • Lake Grove Newfield Young Bloods
  • Sachem Gold B06
  • West Islip Wolverines Blue
  • West Islip Wolverines Yellow
Boys U12 Red on Sat Feb 11 @ 10:45 AM in West Islip High School Boys Gym
  • Levittown Celtic
  • LI Rough Riders Futsal 05
  • Smithtown Wizards Red
  • West Islip Lightning 05
Boys U14 White on Sat Feb 11 @ 12:53 PM in West Islip High School Boys Gym
  • East Meadow Newcastle 03
  • LI Rough Riders Select Boys 03/04
  • Smithtown Evolution Red
  • Smithtown Evolution White
  • Southampton 2003 Academy
Boys U15 Red on Sat Feb 11 @ 3:33 PM in West Islip High School Boys Gym
  • Central Islip Titans Gold
  • East Meadow Newcastle 02
  • Gold Coast FC Roma
  • Lynbrook East Rockaway Sting
  • Manorville Knights Blue
Boys U15 Blue on Sat Feb 11 @ 6:13 PM in West Islip High School Boys Gym
  • Central Islip Titans Black
  • Central Islip Titans White
  • Lynbrook East Rockaway Europa
  • Manorville Knights Red
  • Roosevelt Castilla
Boys U12 White on Sat Feb 11 @ 10:30 AM in West Islip High School Girls Gym
  • East Islip Cosmos
  • Levittown Chelsea Blue
  • LI Rough Riders Winter Select
  • Smithtown Wizards White
Boys U7 on Sat Feb 11 @ 12:38 PM in West Islip High School Girls Gym
  • East Islip Red
  • Gold Coast FC Sampdoria
  • Leeds Life
  • West Islip Lions
Boys U13 Red on Sat Feb 11 @ 2:46 PM in West Islip High School Girls Gym
  • Bayport Pirates
  • Glen Cove Barcelona Jr
  • Smithtown Gunners A
  • West Islip Alliance Blue
Boys U13 White on Sat Feb 11 @ 4:54 PM in West Islip High School Girls Gym
  • Moriches Arsenal
  • Samba 2004 Select
  • Smithtown Gunners B
  • West Islip Alliance White
Boys U16 Red on Sat Feb 11 @ 7:02 PM in West Islip High School Girls Gym
  • Bellmore Ice
  • Roosevelt Roughriders
  • Southampton 2001 Academy
  • West Islip Crush Blue
  • West Islip Crush White
Boys U10 Red on Sat Feb 11 @ 7:30 AM in Beach St Middle School Gym
  • Albertson PreAcademy 07 Red
  • Stony Brook Cosmos
  • Kings Park Xtreme
  • Moriches Strikers 07
  • West Babylon Baymen 07
Boys U8 Blue on Sat Feb 11 @ 10:10 AM in Beach St Middle School Gym
  • Copiague United
  • Kings Park Red Bulls
  • LI Rough Riders Select 2009
  • Oceanside Orange BU8
  • Sachem White
Boys U9 Red on Sat Feb 11 @ 12:50 PM in Beach St Middle School Gym
  • Gottschee 08 Blue
  • LI Rough Riders
  • Sea Cliff Slayers
  • Valley Stream Titans
  • West Babylon Baymen
Boys U11 Red on Sat Feb 11 @ 3:30 PM in Beach St Middle School Gym
  • East Islip Threshers Red 2
  • LI Rough Riders U11 Select
  • Rockville Centre Force
  • Stony Brook Benfica
  • Stony Brook Rush Porto
  • West Islip Lightning 06
Boys U10 White on Sat Feb 11 @ 6:45 PM in Beach St Middle School Gym
  • Floral Park Snypers
  • North Babylon Militia
  • Hills Elite
  • Stony Brook Rowdies
  • Stony Brook Strikers
  • West Islip Resistance
Boys U12 Blue on Sat Feb 11 @ 7:30 AM in Udall Rd Middle School Gym
  • North Babylon Cosmos White
  • Sachem Eagles
  • Smithtown Impact
  • West Islip Strikers
  • Levittown Chelsea White
Boys U9 White on Sat Feb 11 @ 10:10 AM in Udall Rd Middle School Gym
  • Baldwin Dynamo
  • Sachem Gold 08
  • West Babylon Hotspurs
  • West Islip White Lightning
Boys U8 Red on Sat Feb 11 @ 12:18 PM in Udall Rd Middle School Gym
  • East Islip White
  • Lii Fc U8
  • Sachem Gold
  • Sachem Red
  • Seaside Blue Lightning
Boys U9 Blue on Sat Feb 11 @ 2:58 PM in Udall Rd Middle School Gym
  • East Islip FC United White 2008
  • Sachem Black 09
  • Sachem White
  • Stony Brook Hawks
  • West Islip Blue Thunder
Boys U13 Blue on Sat Feb 11 @ 5:38 PM in Udall Rd Middle School Gym
  • Central Islip Magma
  • East Meadow Inferno
  • North Babylon Ironmen Red
  • North Babylon Ironmen White
  • Smithtown Red Wings Red
  • Smithtown Red Wings White