Feb 11 Schedule by Division (Age Group)

Schedule is subject to change. Please check for updates before your session start time

Boys U7 on Sat Feb 11 @ 12:38 PM in West Islip High School Girls Gym
  • East Islip Red
  • Gold Coast FC Sampdoria
  • Leeds Life
  • West Islip Lions
Boys U8 Red on Sat Feb 11 @ 12:18 PM in Udall Rd Middle School Gym
  • East Islip White
  • Lii Fc U8
  • Sachem Gold
  • Sachem Red
  • Seaside Blue Lightning
Boys U8 Blue on Sat Feb 11 @ 10:10 AM in Beach St Middle School Gym
  • Copiague United
  • Kings Park Red Bulls
  • LI Rough Riders Select 2009
  • Oceanside Orange BU8
  • Sachem White
Boys U9 Red on Sat Feb 11 @ 12:50 PM in Beach St Middle School Gym
  • Gottschee 08 Blue
  • LI Rough Riders
  • Sea Cliff Slayers
  • Valley Stream Titans
  • West Babylon Baymen
Boys U9 White on Sat Feb 11 @ 10:10 AM in Udall Rd Middle School Gym
  • Baldwin Dynamo
  • Sachem Gold 08
  • West Babylon Hotspurs
  • West Islip White Lightning
Boys U9 Blue on Sat Feb 11 @ 2:58 PM in Udall Rd Middle School Gym
  • East Islip FC United White 2008
  • Sachem Black 09
  • Sachem White
  • Stony Brook Hawks
  • West Islip Blue Thunder
Boys U10 Red on Sat Feb 11 @ 7:30 AM in Beach St Middle School Gym
  • Albertson PreAcademy 07 Red
  • Kings Park Xtreme
  • Moriches Strikers 07
  • Stony Brook Cosmos
  • West Babylon Baymen 07
Boys U10 White on Sat Feb 11 @ 6:45 PM in Beach St Middle School Gym
  • Floral Park Snypers
  • Hills Elite
  • North Babylon Militia
  • Stony Brook Rowdies
  • Stony Brook Strikers
  • West Islip Resistance
Boys U11 Red on Sat Feb 11 @ 3:30 PM in Beach St Middle School Gym
  • East Islip Threshers Red 2
  • LI Rough Riders U11 Select
  • Rockville Centre Force
  • Stony Brook Benfica
  • Stony Brook Rush Porto
  • West Islip Lightning 06
Boys U11 Blue was canceled due to weather related gym availability changes
  • Babylon Fire
  • Lake Grove Newfield Mischiefs
  • Lake Grove Newfield Young Bloods
  • Sachem Gold B06
  • West Islip Wolverines Blue
  • West Islip Wolverines Yellow
Boys U12 Red on Sat Feb 11 @ 10:45 AM in West Islip High School Boys Gym
  • Levittown Celtic
  • LI Rough Riders Futsal 05
  • Smithtown Wizards Red
  • West Islip Lightning 05
Boys U12 White on Sat Feb 11 @ 10:30 in West Islip High School Girls Gym
  • East Islip Cosmos
  • Levittown Chelsea Blue
  • LI Rough Riders Winter Select
  • Smithtown Wizards White
Boys U12 Blue on Sat Feb 11 @ 7:30 AM in Udall Rd Middle School Gym
  • North Babylon Cosmos White
  • Sachem Eagles
  • Smithtown Impact
  • West Islip Strikers
  • Levittown Chelsea White
Boys U13 Red on Sat Feb 11 @ 2:46 PM in West Islip High School Girls Gym
  • Bayport Pirates
  • Glen Cove Barcelona Jr
  • Smithtown Gunners A
  • West Islip Alliance Blue
Boys U13 White on Sat Feb 11 @ 4:54 PM in West Islip High School Girls Gym
  • Moriches Arsenal
  • Samba 2004 Select
  • Smithtown Gunners B
  • West Islip Alliance White
Boys U13 Blue on Sat Feb 11 @ 5:38 PM in Udall Rd Middle School Gym
  • Central Islip Magma
  • East Meadow Inferno
  • North Babylon Ironmen Red
  • North Babylon Ironmen White
  • Smithtown Red Wings Red
  • Smithtown Red Wings White
Boys U14 White on Sat Feb 11 @ 12:53 PM in West Islip High School Boys Gym
  • East Meadow Newcastle 03
  • LI Rough Riders Select Boys 03/04
  • Smithtown Evolution Red
  • Smithtown Evolution White
  • Southampton 2003 Academy
Boys U15 Red on Sat Feb 11 @ 3:33 PM in West Islip High School Boys Gym
  • Central Islip Titans Gold
  • East Meadow Newcastle 02
  • Gold Coast FC Roma
  • Lynbrook East Rockaway Sting
  • Manorville Knights Blue
Boys U15 Blue on Sat Feb 11 @ 6:13 PM in West Islip High School Boys Gym
  • Central Islip Titans Black
  • Central Islip Titans White
  • Lynbrook East Rockaway Europa
  • Manorville Knights Red
  • Roosevelt Castilla
Boys U16 Red on Sat Feb 11 @ 7:02 PM in West Islip High School Girls Gym
  • Bellmore Ice
  • Roosevelt Roughriders
  • Southampton 2001 Academy
  • West Islip Crush Blue
  • West Islip Crush White