Accepted Teams

Age Group Team
Boys U7 on Sat Jan 30 East Islip Barcelona
Boys U7 on Sat Jan 30 East Islip Real Madrid
Boys U7 on Sat Jan 30 FC SESA Spartans
Boys U7 on Sat Jan 30 Levittown
Boys U7 on Sat Jan 30 Long Island Rough Riders Select
Boys U7 on Sat Jan 30 Sachem Yellow Jackets
Boys U7 on Sat Jan 30 Terryville Santos
Boys U7 on Sat Jan 30 West Islip Blue
Boys U7 on Sat Jan 30 West Islip White
Boys U8 on Sat Jan 30 Albertson Red U8
Boys U8 on Sat Jan 30 Babylon Dragons
Boys U8 on Sat Jan 30 Deer Park Venom
Boys U8 on Sat Jan 30 East Islip Fury
Boys U8 on Sat Jan 30 East Islip United
Boys U8 on Sat Jan 30 Istria Sport Club
Boys U8 on Sat Jan 30 Moriches Strikers
Boys U8 on Sat Jan 30 Oceanside United
Boys U8 on Sat Jan 30 West Islip Blue Hornets
Boys U8 on Sat Jan 30 West islip Blue Thunder
Boys U8 on Sat Jan 30 West Islip Blue Wave
Boys U8 on Sat Jan 30 West Islip White Lightning
Boys U8 on Sat Jan 30 West Islip Wolverines
Boys U8 on Sat Feb 6 Deer Park Venom white
Boys U8 on Sat Feb 6 Franklin Square Raiders - Napoli
Boys U8 on Sat Feb 6 Lynbrook East Rockaway Boys U8
Boys U8 on Sat Feb 6 Valley Stream Avengers
Boys U9 on Sat Jan 30 Central Islip Real Madrid Jr
Boys U9 on Sat Jan 30 Floral Park Snypers
Boys U9 on Sat Jan 30 Kings Park X-treme
Boys U9 on Sat Jan 30 LI Rough Riders Winter U9
Boys U9 on Sat Jan 30 Moriches Strikers
Boys U9 on Sat Jan 30 Newfield Youngbloods
Boys U9 on Sat Jan 30 Newfield Mischiefs
Boys U9 on Sat Jan 30 Sachem Black B06
Boys U9 on Sat Jan 30 TMS Kids
Boys U9 on Sat Jan 30 West Islip Boys U9 - Blue
Boys U9 on Sat Jan 30 West Islip Boys U9 - Gold
Boys U9 on Sat Jan 30 West Islip Boys U9 - Green
Boys U9 on Sat Jan 30 West Islip Boys U9 - Orange
Boys U9 on Sat Jan 30 West Islip Boys U9 - Red
Boys U9 on Sat Jan 30 West Islip Boys U9 - Silver
Boys U9 on Sat Jan 30 West Islip Boys U9 - White
Boys U9 on Sat Feb 6 East islip Threshers Blue
Boys U9 on Sat Feb 6 East Islip Threshers RED
Boys U9 on Sat Feb 6 Kings Park Xtreme
Boys U9 on Sat Feb 6 Stony Brook Rush Gray
Boys U9 on Sat Feb 6 Stony Brook Rush Red
Boys U10 on Sat Jan 30 Babylon Wolfpack 1
Boys U10 on Sat Jan 30 Babylon Wolfpack 2
Boys U10 on Sat Jan 30 Central Islip Wildcats
Boys U10 on Sat Jan 30 East Islip Cosmos Blue
Boys U10 on Sat Jan 30 East Islip Cosmos Red
Boys U11 on Sat Jan 30LI Rough Riders U10 B
Boys U10 on Sat Jan 30 Sachem Avengers
Boys U10 on Sat Jan 30 Sachem Fireballs Black
Boys U10 on Sat Jan 30 Sachem Fireballs Gold
Boys U10 on Sat Jan 30 Stony Brook Rush Porto
Boys U10 on Sat Jan 30 TMS Kids
Boys U10 on Sat Jan 30 West Islip Lightning
Boys U10 on Sat Jan 30 West Islip Lightning 05
Boys U11 on Sat Jan 30 Bayport Pirates
Boys U11 on Sat Jan 30 East Islip Rush
Boys U11 on Sat Jan 30 Istria Sport Club
Boys U11 on Sat Jan 30 LI Rough Riders FUTSAL Red
Boys U11 on Sat Jan 30 Lindenhurst Green Devils
Boys U11 on Sat Jan 30 Lynbrook East Rockaway The Avengers 2 (Blue)
Boys U11 on Sat Jan 30 Smithtown Explosion
Boys U11 on Sat Jan 30 Smithtown Explosion Red
Boys U11 on Sat Jan 30 West Islip Alliance Blue
Boys U11 on Sat Jan 30 West Islip Alliance White
Boys U11 on Sat Jan 30 West Islip Impact I
Boys U11 on Sat Jan 30 West Islip Impact II
Boys U12 on Sat Jan 30 Bohemia Blasters
Boys U12 on Sat Jan 30 Lynbrook East Rockaway The Avengers 1 (Black)
Boys U12 on Sat Jan 30 Smithtown Gunners
Boys U13 on Sat Jan 30 Central Islip Titans Gold
Boys U13 on Sat Jan 30 Central Islip Titans White
Boys U13 on Sat Jan 30 Lake Grove Newfield Dynamite
Boys U13 on Sat Jan 30 Lake Grove Newfield Dynamite White
Boys U13 on Sat Jan 30 LI Rough Riders BU13
Boys U13 on Sat Jan 30 Lynbrook East Rockaway Sting
Boys U13 on Sat Jan 30 Lynbrook Europa
Boys U13 on Sat Jan 30 Smithtown Bayern Red
Boys U13 on Sat Jan 30 Smithtown Bayern White
Boys U13 on Sat Jan 30 Syosset Bayern
Boys U13 on Sat Jan 30 Syosset Bayern 2
Boys U13 on Sat Jan 30 TMS Kids
Boys U13 on Sat Jan 30 West Islip Blizzard Blue
Boys U13 on Sat Jan 30 West Islip Blizzard White
Boys U13 on Sat Jan 30 West Islip Warriors - Blue
Boys U13 on Sat Jan 30 West Islip Warriors - White
Boys U14 on Sat Jan 30 Bellmore Ice
Boys U14 on Sat Jan 30 Deer Park Wizards
Boys U14 on Sat Jan 30 North Babylon Revolution Green
Boys U14 on Sat Jan 30 North Babylon Revolution Blue
Boys U14 on Sat Jan 30 TMS Kids
Boys U16 on Sat Jan 30 Bohemia Blue Cyclones
Boys U16 on Sat Jan 30 Levittown Force Blue
Boys U16 on Sat Jan 30 Levittown Force White
Boys U16 on Sat Jan 30 Manorville Titans
Boys U16 on Sat Jan 30 Massapequa Spartans
Boys U16 on Sat Jan 30 Massapequa Spartans II
Boys U16 on Sat Jan 30 Stony Brook Boca White
Boys U16 on Sat Jan 30 TMS Kids
Boys U16 on Sat Jan 30 West Islip Heat Blue
Boys U16 on Sat Jan 30 West Islip Heat White
Girls U7 on Sun Jan 31 East Islip Champions FC
Girls U7 on Sun Jan 31 East Islip Fury
Girls U7 on Sun Jan 31 Oceanside Orange
Girls U7 on Sun Jan 31 Sachem Flaming Arrows
Girls U7 on Sun Jan 31 West Islip GU7 Blue
Girls U7 on Sun Jan 31 West Islip GU7 Gray
Girls U7 on Sun Jan 31 West Islip GU7 White
Girls U8 on Sun Jan 31 Dix Hills Lady Lightning Black
Girls U8 on Sun Jan 31 Dix Hills Lady Lightning White
Girls U8 on Sun Jan 31 East Islip Red
Girls U8 on Sun Jan 31 East Islip White
Girls U8 on Sun Jan 31 LI Rough Riders U8 Girls Select
Girls U8 on Sun Jan 31 Lindenhurst Roughnecks
Girls U8 on Sun Jan 31 Moriches Power
Girls U8 on Sun Jan 31 Oceanside U8 Girls
Girls U8 on Sun Jan 31 West Babylon Breakers
Girls U8 on Sun Jan 31 West Islip Blue
Girls U8 on Sun Jan 31 West Islip White
Girls U8 on Sat Feb 6 Lynbrook East Rockaway Girls Academy
Girls U8 on Sat Feb 6 Northport Cow Harbor Untied  Argentina
Girls U8 on Sat Feb 6 Plainedge Superstars
Girls U8 on Sat Feb 6 PSC United
Girls U8 on Sat Feb 6 Sachem Black
Girls U8 on Sat Feb 6 Sachem White
Girls U8 on Sat Feb 6 Sachem Yellow
Girls U8 on Sat Feb 6 West Islip U8
Girls U9 on Sun Jan 31 Bellmore Blue Hearts
Girls U9 on Sun Jan 31 East Islip Scorpions RED
Girls U9 on Sun Jan 31 East Islip Scorpions WHITE
Girls U9 on Sun Jan 31 LI Rough Riders - Jr. Lady Riders
Girls U9 on Sun Jan 31 LI Rough Riders Futsal
Girls U9 on Sun Jan 31 Lindenhurst Strikers
Girls U9 on Sun Jan 31 Moriches United
Girls U9 on Sun Jan 31 North Babylon Thunder Blue
Girls U9 on Sun Jan 31 North Babylon Thunder White
Girls U9 on Sun Jan 31 Sachem Black G06
Girls U9 on Sun Jan 31 Sachem Gold
Girls U9 on Sun Jan 31 West Islip Blue
Girls U9 on Sun Jan 31 West Islip White
Girls U9 on Sat Feb 6 Babylon Soccer Stars
Girls U9 on Sat Feb 6 Stony Brook Rush Blue
Girls U9 on Sat Feb 6 Stony Brook Rush White
Girls U9 on Sat Feb 6 West Babylon Longshots
Girls U9 on Sat Feb 6 West Islip Lady Lions
Girls U10 on Sun Jan 31 Bellmore Blue Icicles
Girls U10 on Sun Jan 31 Dix Hills Gummy Bears
Girls U10 on Sun Jan 31 East Islip Revolution Red
Girls U10 on Sun Jan 31 East Islip Revolution White
Girls U10 on Sun Jan 31 East Islip Strikers Academy 05
Girls U10 on Sun Jan 31 LI Rough Riders Futsal
Girls U10 on Sun Jan 31 North Babylon Liberty
Girls U10 on Sun Jan 31 Stony Brook Lazio
Girls U10 on Sun Jan 31 West Islip Hot Shots
Girls U10 on Sun Jan 31 West Islip Hot Shots 2
Girls U10 on Sun Jan 31 West Islip Storm
Girls U11 on Sun Jan 31 Babylon Storm
Girls U11 on Sun Jan 31 Bellport Breakaway
Girls U11 on Sun Jan 31 Bellport Rebels
Girls U11 on Sun Jan 31 Brentwood Breakaways Green
Girls U11 on Sun Jan 31 Brentwood Breakaways White
Girls U11 on Sun Jan 31 Cold Spring Harbor Huntington Legends
Girls U11 on Sun Jan 31 East Islip Galaxy Blue
Girls U11 on Sun Jan 31 East Islip Galaxy Red
Girls U11 on Sun Jan 31 LI Rough Riders - RED- Winter Select
Girls U11 on Sun Jan 31 LI Rough Riders Futsal (2005)
Girls U11 on Sun Jan 31 Massapequa Attitudes
Girls U11 on Sun Jan 31 Rocky Point Riptides
Girls U11 on Sun Jan 31 Sachem Fireworks
Girls U11 on Sun Jan 31 Stony Brook Chelsea
Girls U11 on Sun Jan 31 West Babylon Phoenix
Girls U11 on Sun Jan 31 West Islip Lady Lions
Girls U11 on Sun Jan 31 West Islip Rockstarz Blue
Girls U11 on Sun Jan 31 West Islip Rockstarz Gold
Girls U11 on Sun Jan 31 West Islip Xtreme
Girls U11 on Sun Jan 31 West islip Xtreme White
Girls U12 on Sun Jan 31 Bay Shore Bandits
Girls U12 on Sun Jan 31 Brooklyn Bombers
Girls U12 on Sun Jan 31 LI Rough Riders Futsal 03/04
Girls U12 on Sun Jan 31 LI Rough Riders Winter Select RED
Girls U12 on Sun Jan 31 LI Rough Riders Winter Select White
Girls U12 on Sun Jan 31 Longwood Herricanes Green
Girls U12 on Sun Jan 31 Longwood Herricanes White
Girls U12 on Sun Jan 31 Massapequa Magic Gold
Girls U12 on Sun Jan 31 Massapequa Magic Maroon
Girls U12 on Sun Jan 31 Sachem Lady Lightning
Girls U12 on Sun Jan 31 Sachem Lady Thunderbolts
Girls U12 on Sun Jan 31 Sachem Rush
Girls U12 on Sun Jan 31 Southampton Lady Pioneers
Girls U12 on Sun Jan 31 West Islip Lions
Girls U13 on Sun Jan 31 Bay Shore Stars
Girls U13 on Sun Jan 31 Sachem Lightning
Girls U13 on Sun Jan 31 Sachem Lightning Pink
Girls U13 on Sun Jan 31 Stony Brook Crew
Girls U13 on Sun Jan 31 Stony Brook Crew 2
Girls U13 on Sun Jan 31 Stony Brook Revolution Team 1
Girls U13 on Sun Jan 31 Stony Brook Revolution Team 2
Girls U13 on Sun Jan 31 Terryville Sky Blue
Girls U15 on Sun Jan 31 Farmingdale Dalers
Girls U15 on Sun Jan 31 Hauppauge Stars
Girls U15 on Sun Jan 31 Lake Grove Newfield Huskies
Girls U15 on Sun Jan 31 Lake Grove Newfield Huskies II
Girls U15 on Sun Jan 31 Rockville Centre Rebels
Girls U15 on Sun Jan 31 West Islip Twisters
Girls U16 on Sun Jan 31 Fighting Lemurs
Girls U16 on Sun Jan 31 Stony Brook Rush DYNAMITE Blue
Girls U16 on Sun Jan 31 Stony Brook Rush DYNAMITE White
Girls U16 on Sun Jan 31 West Islip Cannons
Girls U16 on Sun Jan 31 West Islip Waves